YATAĞAN BIÇAKÇILIK FESTİVALİ - festivalin ardından  (39042 defa okundu)

Soytürk Dönmez

• Üye
  • *
Festivalde görmüş olduğum yakın ilgiden ve misafirlikten dolayı Apdurrahman beye, Hüseyin beye ve orada tanışma fırsatı bulduğum bütün dostlara ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum, iyiki varsınız ve en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, çok güzel iki gün geçirdim  -^b

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
YATAĞAN BIÇAKÇILIK FESTİVALİ - festivalin ardından
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2010, 21:26:06 »
Özellikle bizi en güzel şekilde misafir etmek için canla başla çalışan sevgili Hüseyin kardeşimize ve Abdurrahman ustamıza, ciddi bakışları ile ilk başta korkutan ama yakınına geldiğinizde ne kadar güzel bir insan ve pırıl pırıl gözleriyle mesleğine aşkla bağlı  bir usta olduğunu anladığınız Süleyman ustamıza, festivali organize eden Belediye Başkanımıza ve temiz ve canayakın  çok sevgili Yatağan beldesi halkına herşey için çok çok teşekkür ederiz. Bizi mükemmel ağırladılar, her ihtiyacımıza koştular ve canı gönülden bizimle muhabbet ettiler, dertlerini anlattılar, fikirlerimizi sordular, bizim merak ettiklerimizi içtenlikle cevapladılar. Sanırım hem bizim hem de onlar için oldukça hayırlı 1-2 gün oldu bu...

Sadece netten tanışıp yüzünü görmediğim sevgili arkadaşlarımızı orada kanlı canlı görmek çok güzel oldu, tabii tamamen bıçak geyiği damgasını vurdu bizim festivalimize, yedik, içtik, güldük, eğlendik, bilgilendik. Diğer katılımcılara çok selam ve saygı. Sanırım zaten ayrıca festival sonrası fikirlerimiz ve düşüncelerimizi ayrı biyerde lakırdılarız...

Mesut Çetin

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2010, 23:37:36 »
Çok güzel birkaç gün geçirdik, sabah otobüse yetişme telaşıyla vedalaşamadığımız herkese herşey için çok çok teşekkürler. Hüseyin, Abdurrahman ve Süleyman ustalarımıza, Yatağan halkı ve belediyesine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz.

Cebehane'nin değerli üyeleriyle tanışmaktan, sohbetlerinden faydalanmış olmaktan dolayı çok memnunum. Birkaç gün boyunca dolu dolu bıçak, kılıç muhabbeti yapmak iyi geldi hakikaten :)

Gökhan Bakla

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2010, 11:16:22 »
Yatağan belediye başkanı Sn. Tuncer TUNÇBİLEK'in, sevgili dostlarım Hüseyin, Abdurrahman ve Süleyman ustaların ve tüm Yatağanlıların misafirperverliği hepimizi ziyadesiyle mutlu etti, ayrılırken üzgün ayrılmamızın bir sebebi de bu konukseverlikleridir.

Herşey için çok ama çok teşekkürler.. -^b

« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2010, 12:14:21 Gönderen: Gökhan Bakla »
Yeniliğin en iyisi, çoğu zaman unuttuğumuz geçmişimizdedir.

http://gokhanbakla.blogspot.com/

Eylem Cengiz

• Üye
  • *
    • Eylem Cengiz - Günlüğüm
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2010, 11:21:24 »
Festivalin yapılmasından sonraki yazışmayı bölüp bu başlığı açtım.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2010, 11:32:24 Gönderen: Eylem Cengiz »
Eylem Cengiz

"Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." Bertrand Russel

Eylem Cengiz

• Üye
  • *
Ynt: YATAĞAN BIÇAKÇILIK FESTİVALİ - festivalin ardından
« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2010, 11:38:18 »
Festivalin yapılmasında emeği geçen, bizleri mükemmel bir şekilde ağırlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Böyle ağırlandığım başka bir ertkinlik olmadı hiç. Yatağanlıların, ustaların, ev sahipliğimizi yapan arkadaşların ve özellikle Yatağan Belediye Başkanı Sn. Tuncer TUNÇBİLEK'in eline sağlık. Hüseyin Bey ve Abdurrahman bey, bizi kardeşiymiş gibi ağırladı. Tekrar çok çok teşekkürler.

Yol da iki dakikalık bir yol da değildi hani, bu nedenle o kadar uzak mesafeden gelen herkese de katılımları için kendi adıma teşekkür ediyorum. Başka türlü bu etkinlik bu kadar keyifli olamazdı herhalde.
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2010, 11:43:40 Gönderen: Eylem Cengiz »
Eylem Cengiz

"Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." Bertrand Russel

Abdurrahman Doğan

• Üye
  • *
    • http://yataganelsanatlari.tr.gg
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2010, 13:24:12 »
Bizleri ve yatağanı şereflendirdiniz katılımlarınıdan dolayı. katılan ve katılamayan gönülleri yatağanda olan tüm cebehane ailesinie minnattarlarımızı sunar, bizlerden yardımlarını esirgemeyen Belediye başkanımız Tuncer Tunçbilek ede buradan teşekür ederim Eğer Yatağanlı olarak sizleri ağırlayabildikse, sizleri mutlu edebilkise, ne mutlu bizlereki sizin gibi sizler gibi bir aileye sahibiyiz yatağan da sorduğumuz mantılklı ve mantıksız ne kadar sorduk ise  bıkmadan usanmada çevapladınız ayrıca verdiğiniz bilgiler bizim için bir ışık olur ve bu ışığın sayesin de güzel işlere, sağlam ve doğru işlere atacağımız imzanın öncülüğünü yaptınız. ayrıca  sizlerin sayesinde inşallah yatağanda bilinçli ustalar yetiştirmenin mutluluğunu hep beraber yaşarız . cebehanenin bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı  sizlere ayrıca teşekür ederiz inanın bizleri çok mutlu ettiniz ama bizler sizlerin sizlerin bu ilginize layık olabildikmi bilemiyorum.. inşallah bundan sonra  toplantı bahanesi ile bulaşacağımız zaman ve yerlerde bulaşabilmek ve forumda gözümüzü ayırmamak dileği ile selamlar sevgiler 

Kayahan Horoz

• Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2010, 17:01:00 »
Gerçekten çok güzel iki gün geçirdik Yatağan'da; çok güzel insanlarla tanıştık.  Benden önceki arkadaşlar da yazmış ya, hepimizi mahçup eden bir misafirperverlikle ağırlandık.  Sağolun, varolun.   -^b

Uzun ve tatlı sohbetlerde güzel fikirler de ürettik kafa kafaya.  Kağıda aktaramadık ama, sözde kalmayacaklarına dair söz de aldık.   ;D

Öncelikle diyorum biraz resim paylaşsak buradan, ardından da biraz fikir cimnastiği mi yapsak bundan sonrası ile ilgili, ne dersiniz?

Eylem Cengiz

• Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 09 Ağustos 2010, 17:08:58 »
Fikir cimlastiğinin de kendi başlığı olabilir diye düşünüyorum. Bu başlığı, teşekkür, gezi raporu, muhabbet vb. içerik ile doldurup beyin fırtınasını da ilgili başlıkta yürüyebiliriz. Böylece saptamalar ve öneriler gargaraya gelmez.
Eylem Cengiz

Gökhan Bakla

• Üye
  • *
« Yanıtla #9 : 09 Ağustos 2010, 17:18:33 »
ilk girişi ben yapayım o zaman...

kayahan beyin elinde duran bölgede bulunana ve abdurrahman abinin içinde demir olabileceğini
düşündüğü bir kaya

emreyi dövecek gibi duran kişide süleyman usta, :D biz sonradan alıştık, mizacı böyle, insanlığına lafımız yok.. -^b

cumartesi akşamı gece geç saatlere kadar süren sohbetimizden bir anı,

pazar günü kahvaltıdan sonra yatağanlı ustaları sohbete bekliyoruz.

gelen ustalar ile birlikte,

yatağan beldesinde Altay beyi yolcu etmeden önceki son fotoğraf,
« Son Düzenleme: 09 Ağustos 2010, 17:57:37 Gönderen: Gökhan Bakla »

Hüseyin Merttürk

• Üye
  • *
« Yanıtla #10 : 09 Ağustos 2010, 17:48:56 »
Herkese merhabalar selamlar saygılar öncelikle bizlere değer verip Yatağan Bıçakçılık  festivalimize katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim sizleri yatağanda kefe yaylasında görmekten onur duyduk. Belediye  başkanımız Sayın Tuncer TUNÇBİLEK'e de sizlerin huzurunda bizlere gösterdiği yakın ilgiden dolayıda şükranlarımı sunuyorum. Sizleri ağırlamakta misafir etmekte eksikliklerimiz olduysa da kusura bakmamanızı rica ediriyorum.İnanın Yatağan ve Yatağan ustaları sizleri çok sevdi İyiki varsınız diyorum Emre abininde dediği gibi yaşasın kültür kardeşliği yaşasın cebehane kardeşliği yaşasın bıçak kardeşliği.......Hepinize tekrardan saygılar sunuyorum.....

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
« Yanıtla #11 : 09 Ağustos 2010, 18:23:16 »
Gökhan elinde muhteşem videolar vardı hani, millete rezil olacam ama ibret olsun diye koyabilirsin bence  :D

Gökhan Bakla

• Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 09 Ağustos 2010, 18:42:56 »
daha yüklemek nasip olmadı emre, ama söz en kısa zamanda yüklüyorum.. -^b

Mesut Çetin

• Üye
  • *
« Yanıtla #13 : 09 Ağustos 2010, 21:32:37 »
videonun son iki saniyesini kırptıktan sonra yükleyecek :)

Gökhan Bakla

• Üye
  • *
« Yanıtla #14 : 10 Ağustos 2010, 08:33:44 »

« Son Düzenleme: 10 Ağustos 2010, 09:50:00 Gönderen: Gökhan Bakla »

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2024 cebehane.com
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
RSS WAP2