Buluşalım mı?  (49721 defa okundu)

Sancar Özer

• Üye
  • *
Ynt: Buluşalım mı?
« Yanıtla #75 : 05 Kasım 2010, 12:02:51 »
Malesef katılamıyorum bu sefer :( Z,ra yeğenimi okulun kampına götüreceğime söz verdim c.tesi. Benim yerime de sohbet edin, bıçak dövün ;)
"Hoşça bak zatına ki zübde-i alemsin sen
 Merdüm-i dide-i ekvan olan ademsin sen "

Şeyh Galip

Gökhan Bakla

• Üye
  • *
« Yanıtla #76 : 07 Kasım 2010, 12:03:20 »
bu sefer bir şey dövmedik ama çok hoş bir sohbet oldu hepimiz  için, -^b

Yeniliğin en iyisi, çoğu zaman unuttuğumuz geçmişimizdedir.

http://gokhanbakla.blogspot.com/

Mergup Özkan

• Üye
  • *
« Yanıtla #77 : 07 Kasım 2010, 21:44:03 »
Masallah,

Güzel ve Hos bir güne benziyor.... -^b
'' Bu bıçağı kıl mübarek ey kerim-i la-yezal,
Sahibine verme ya Rab ömrü oldukça zeval,
Bıçak elde gerek dilde sübhan, Kadem bastı bu cihan...''

Ercan Şarbat

• Üye
  • *
  • İstanbul-Göztepe
    • Bujinkan Türkiye
« Yanıtla #78 : 10 Kasım 2010, 10:43:12 »
Çok güzel bir buluşma oldu. Başta Bekir ağabey olmak üzere tüm dostlara selam ve sevgiler. Bir resim ekliyorum, her ne kadar ben baykuş gibi çıkmışsamda bu en güzel resim olmuş :-)

Eylem Cengiz

• Üye
  • *
    • Eylem Cengiz - Günlüğüm
« Yanıtla #79 : 10 Kasım 2010, 23:56:53 »
Abi, zaten resim çok ufak olduğundan nasıl poz verdiğin de belli olmuyor.  :-[
Eylem Cengiz

"Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." Bertrand Russel

Adnan Mehel

• Üye
  • *
Ynt: Buluşalım mı? Bi daha buluşalım mı?
« Yanıtla #80 : 26 Kasım 2010, 21:34:58 »
Selam arkadaşlar. kusura bakmayın uzunca süredir yazamadım. son toplantıya da çok geç kaldım. filmcilerle uğraşıp duruyorum. şimdiye kadar siz bizi davet ettiniz.Şimdi biz sizi davet ediyoruz. hem de geçmişe dönüş. cumartesi (yarın) günü kampa gireceğiz. akşam çadırda uyku tulumlarında yatacağız. tv yok,gazete yok,cep telefonu yok,internet, bilgisayar, vs. bizi doğadan koparan ne kadar pranga varsa bir günlüğüne kopartıyoruz. sohbet, zırh örme, kitap okuma, konferans, ok atma. ok yapma. kimler gelmek ister. Kusura bakmayın daha işlik kısmını halldemedik. yoksa demir de döverdik. bekir ağabey elinde yarım kalan işler varsa getir. çocuklara zımpara yaptırırız. Bekir ağabey biliyor gideceğimiz makanı. Kaç kişi katılabileceğini bildirirseniz memnun olurum ve sizleri aramızda görüp beraber ok uçurmak isteriz. Bekleriz. ( valla yeni mesaj açmayı beceremedim kayahan biraderim buraya yazdım.)

Ercan Şarbat

• Üye
  • *
  • İstanbul-Göztepe
    • Bujinkan Türkiye
« Yanıtla #81 : 02 Aralık 2010, 14:22:51 »
Bu hafta sonu da buluşuyormuyuz arkadaşlar? Yeni bir bıçak çalışmam var, kanal açacaktım, durdum. Bekir Ağabey'in yaptığı kanal açma aparatını deneriz hep beraber diye düşündüm.

Bekir Çankırı

• Üye
  • *
    • Metal El Sanatları facebook :Bekir çankırı
« Yanıtla #82 : 02 Aralık 2010, 19:52:20 »
 :D  - :D  Ercan buluşma  için   benim  yerim  hep müsait  cumartesi  hepiniz  buyrun .  Kayahan  beyin  farklı bir yerde yapma önerisi vardı ortak  karara uyup    ben de oraya  gelebilirim .
      Gökhan usta   ve   senin  için   yaptığım  kanal açma aparatları bitti  elmas uçların  kaynağını da buluşmaya  kadar  bitirip  yetiştiririm . -^b
  Bundan böyle  kendi  takımını  kullanırsın  ;D
« Son Düzenleme: 02 Aralık 2010, 19:55:13 Gönderen: Bekir Çankırı »
"Kendimi kendim yetirdim, kendim ettim kendimi... 
Kendime kendim gerekse; bula, kendim kendimi..."                          
PİRİ REİS

http://bekircankiri.blogspot.com/

Ercan Şarbat

• Üye
  • *
  • İstanbul-Göztepe
    • Bujinkan Türkiye
« Yanıtla #83 : 02 Aralık 2010, 20:03:47 »
Şahanesin Bekir Ağabey :-) Kayahan dostumuzu arayıp sorarım o zaman , bakalım ne yapacağız. Ben kısmet olur ise gelmeyi çok isterim cumartesi.

Kayahan Horoz

• Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #84 : 03 Aralık 2010, 00:20:07 »
Arkadaşlar, bu ayki buluşmamızı 4 Aralık Cumartesi günü Kadıköy'de yapmayı düşünüyoruz.  Şu ana kadar Gökhan, Bekir ve Ercan Bey'ler gelebileceklerini bildirdiler.  Bu buluşmaların çok daha geniş katılımlarla gerçekleşmesi hepimizin dileği; bu ayki buluşmamızda sayımızı artırmak isteyen herkes birer mesajla ismini bildirirse, buluşma yeri ve saati için haberleşebiliriz.

Görüşmek üzere...   ;)

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2024 cebehane.com
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
RSS WAP2