D2 bıçak profil, ısıl işlem, kabza malzemesi hediye çekilişi:  (59226 defa okundu)

Oğuz Karasu

• Üye
  • *
Merhabalar müsadenizle bu çekilişte ben de varım..

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
Müsaade sizin efendim  ;D....
Arkadaşlar, son gün, 1 gün +  9 saat kaldı... Şimdiye kadar 6 kişi katıldı...

Bu arada kendini tanıtmamış arkadaşlardan en azından bulunduğu il, ne işle meşgul olduğu, hadi hiç birşey olmasa bıçak-kılıç işleri ile ne zamandır hevesli olduğunu filan yazsa ne güzel olur. Bunun için güzel bir konu başlığımız var, herkesin http://cebehane.com/forum/index.php?topic=16.0 buraya iki kelam etmesi aramızda samimiyetin kurulmasına yardımcı olacağını düşünüyorum...
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2009, 14:53:56 Gönderen: Emre Kipmen »

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
Arkadaşlar katılım zamanı doldu...

Veee Kazanan !!!!   :)

Çekilişi eğer kimse katılmazsa diye katılan 6 kişi arasında akşam saatlerinde yaptık. Tamamen objektif kişilerce hazırlandı, isimleri söyledim. Çekiliş kağıtlarını ben yazmadım, dokunmadım bile haksızlık olmasın diye... Çeklişi Annem yaptı. Yeğenler de hakem oldu :) - Eğer katılım olsaydı yarın sabah tekrar yapacaktık ancak gerek kalmadı...

Veeee Kazanannnnn!!!!  ;D

Tolga Arıkan

• Üye
  • *
Ve kazanan? Benim dimi? ;D

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
http://tinypic.com/player.php?v=n1pi13&s=4  (Çekilişin videosu için tıklayınız.)
Tolga Bey, kutlarım. Kazandınız. Nasıl tip bir bıçak profili olduğuna dair bana bilgi veriniz.... . Diğer katılan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
Harbi bildiniz  ;D ;D ;D

Tolga Arıkan

• Üye
  • *
Siz ilk başlığı açtığınız anda içime doğmuştu, neredeyse emindim. Çok şanslıyım. Bu çekiliş için çok teşekkürler.

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
Valla şaşırdım zaten tam Tolga kelimesini yazarken sizin cevap geldi, baya bir şaşırdım....

Eh o zaman nasıl bir bıçak var kafanızda, hemen size yarın kesivereyim. Biraz tasvir ya da bir internet resmi filan iş görür... Özel mesajla da adresinizi yollayıverin. Hiç zaman kaybetmeyelim... Pazartesi ilk iş gerekli zımpara eğe vs. eksiğiniz varsa tamamlayın  ;D

Oğuz Karasu

• Üye
  • *
 Hayırlı uğurlu olsun Tolga bey, size de böyle bir uygulama yaptığınız için çok teşşekkürler Emre bey, hayırlı günler, iyi çalışmalar.

Sancar Özer

• Üye
  • *
Tolga bey ve Emre bey tebrikler! Bıçağın yapım aşamlarının fotoğraflarını her ikinizden de bekliyoruz ;)
"Hoşça bak zatına ki zübde-i alemsin sen
 Merdüm-i dide-i ekvan olan ademsin sen "

Şeyh Galip

Abdurrahman Doğan

• Üye
  • *
    • http://yataganelsanatlari.tr.gg
tolga bey hayırlı olsun tebrikler

Emin Albayrak

• Üye
  • *
  • ... / hiç / ...
tolga beyin içine doğması durumuna saygı duydum açıkcası. ve o anda siteyi takip etmiş olması da kendisinin kazanması gerektiğinin ıspatı zaten...

emre beyin çekiliş videosu yüklemesi ise harika ;D

teşekkürler ve tebrikler....
testinin içinde ne varsa, dışına da o sızar...

Eylem Cengiz

• Üye
  • *
    • Eylem Cengiz - Günlüğüm
Tolga bey ve Emre bey tebrikler! Bıçağın yapım aşamlarının fotoğraflarını her ikinizden de bekliyoruz ;)

Evet, merakla bekliyoruz...
Eylem Cengiz

"Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." Bertrand Russel

Tolga Arıkan

• Üye
  • *
Emre Beye yaptığı bu güzellik için ve bütün arkadaşlara da tebrikleri için çok teşekkür ederim. Kendi işlediğim kısımların fotoğraflarını muhakkak ekleyeceğim. Fakat çok tedirginim, Emre Beyin verdiği malzemeleri güzel bir şekilde işleyemeyip heder etmekten korkuyorum. Yine de neredeyse ellerim kaşınıyor diyebilirim  ;D

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
Tolga Bey, Yarın kesiyorum profili. Kusura bakmayın daha önce olmadı, bisürü zımpara işi çıktı kafamı kaldıramadım ;)
Yarın fotoları çeker buraya koyarım, eğer istediğiniz gibiyse ondan sonraki gün kargolayıveririm  :)

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2024 cebehane.com
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
RSS WAP2