KITH değiş tokuşu..  (6545 defa okundu)

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
KITH değiş tokuşu..
« : 23 Kasım 2009, 17:48:43 »
Tatil bitti, özlemişim atölyemi...

Bu yıl bladeforums'daki KITH (knife in the hat = "şapkada bıçak") değiş tokuş aktivitesine katılıyorum. Her yıl noel arifesinde bıçak sanatçıları ve hobi yapımcıları arasında çekilişle birbirlerine göndermek için bir aktivite düzenlerler. Buna bir "wharncliffe" bıçak ile katılıyorum. Çok güzel bıçaklar var çekilişte, bakalım hangisi bana düşecek  8)...

Bladeforums'daki konuda diğer katılanları görebilirsiniz (son gün 1 aralık) http://www.bladeforums.com/forums/showthread.php?t=689120...
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2009, 17:51:48 Gönderen: Emre Kipmen »

Eylem Cengiz

• Üye
  • *
    • Eylem Cengiz - Günlüğüm
Ynt: KITH değiş tokuşu..
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2009, 01:22:27 »
Güzel bıçakmış. Kazanabileceğin bıçaklar da öyle...

Denim micarta geçenlerdeki üretimden mi? Güzel duruyor.
Eylem Cengiz

"Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." Bertrand Russel

Emre Kipmen

• Moderatör
  • Üye
    • Bıçak Albümüm:
Ynt: KITH değiş tokuşu..
« Yanıtla #2 : 24 Kasım 2009, 01:30:05 »
Hehehe, yok benim eski yırtık kotum oluyor kendisi... Aslında ikinci mikarta denemem, oldukça güzel oldu gerçekten. Balçakta kullandığım yeşil-siyah mikarta ise isveçten aldığım hazır keten mikarta. İtiraf etmeliyim ki hazır mikartalarla çalışmak çok keyifli ama benim yaptıklarım tam bir karın ağrısı oldu. Sanırım kullandıkları fenolik reçine olayı değiştiriyor. Benimkileri parlatmak için 2000'e kadar çıkmam gerekti ama hazır aldıklarım 400'de pırıl pırıl oluyor...

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2024 cebehane.com
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
RSS WAP2