Genel Konular > Diğer Silahlar ve Savunma Gereçleri

yeni ikili ok temreni

(1/6) > >>

Bekir Çankırı:

Yeni  iki  ok temreni çalışmam .   Ağırlıklar   :  ikinci resim : 7  gram  .  Son resim  zırh delici  :  12  gram    

Gökhan Bakla:
Bekir bey çok güzel olmuşlar. Bu işin standartı nedir bilmiyorum ama gerçekten göze hitap ediyorlar.

Ayrıca okçulukla ilgilenen arkadaşların sizin gibi bir usta kazanmış olmaları çok sevindirici. -^b

Bekir Çankırı:
Teşekkür  ederim Gökhan  usta . ben belki temren için  çekicin sapını  ilk  kavrayan oldum  o kadar .  Nasıl yapıldı  fotoğraflarından   da  kolayca  anlaşılacağı  gibi    niyet  , örs - çekiç  ve  ateşten  fazlasına  ihtiyaç yok . dövmede  çok az  deneyimi olanların  bile  aynı yolu izleyerek  güzel işler çıkaracaklarını  ben garanti  ediyorum . ve  herkesin  bir iki temren denemesini  kesinlikle  öneriyorum. ilki avuca düştüğünde arkasından  nasılsa  diğerleri  gelecek  :) inanın . hele birde  resimdeki  benim  basit  aparatı  edinirseniz ,  bıçağa  biraz  araverip  terapi  niyetine  birkaç  temren bile  dövebilirsiniz . :D :D   o kadar  keyifli  ve o  kadar  çabuk    .

Sancar Özer:
Elinize sağlık Bekir bey, nefis temrenler! Kemankeş dostlar çok şanslı :)

Mergup Özkan:
Bekir Bey ellerinize saglik,

Müsadenizle bir soru sormak istiyorum. Bu resimler cok profesyonel bir görüntü veriyorlar, acaba bunlari nasil elde ediyorsunuz?

Elinizde teleopjektifmi büyük yoksa megapixel 20" üstüne cikan bir kameraylami oluyor?

Yani kusuruma bakmayin , biraz deli, deli soruyorum ama velakin yapilan resimler bayahi ben buradayim diyor yani... :D

selam ve saygilarimla...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git