Başlarken > Etkinlikler, Haber ve Duyurular

YATAĞAN BIÇAKÇILIK FESTİVALİ - festivalin ardından

(1/8) > >>

Soytürk Dönmez:
Festivalde görmüş olduğum yakın ilgiden ve misafirlikten dolayı Apdurrahman beye, Hüseyin beye ve orada tanışma fırsatı bulduğum bütün dostlara ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum, iyiki varsınız ve en kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle, çok güzel iki gün geçirdim  -^b

Emre Kipmen:
Özellikle bizi en güzel şekilde misafir etmek için canla başla çalışan sevgili Hüseyin kardeşimize ve Abdurrahman ustamıza, ciddi bakışları ile ilk başta korkutan ama yakınına geldiğinizde ne kadar güzel bir insan ve pırıl pırıl gözleriyle mesleğine aşkla bağlı  bir usta olduğunu anladığınız Süleyman ustamıza, festivali organize eden Belediye Başkanımıza ve temiz ve canayakın  çok sevgili Yatağan beldesi halkına herşey için çok çok teşekkür ederiz. Bizi mükemmel ağırladılar, her ihtiyacımıza koştular ve canı gönülden bizimle muhabbet ettiler, dertlerini anlattılar, fikirlerimizi sordular, bizim merak ettiklerimizi içtenlikle cevapladılar. Sanırım hem bizim hem de onlar için oldukça hayırlı 1-2 gün oldu bu...

Sadece netten tanışıp yüzünü görmediğim sevgili arkadaşlarımızı orada kanlı canlı görmek çok güzel oldu, tabii tamamen bıçak geyiği damgasını vurdu bizim festivalimize, yedik, içtik, güldük, eğlendik, bilgilendik. Diğer katılımcılara çok selam ve saygı. Sanırım zaten ayrıca festival sonrası fikirlerimiz ve düşüncelerimizi ayrı biyerde lakırdılarız...

Mesut Çetin:
Çok güzel birkaç gün geçirdik, sabah otobüse yetişme telaşıyla vedalaşamadığımız herkese herşey için çok çok teşekkürler. Hüseyin, Abdurrahman ve Süleyman ustalarımıza, Yatağan halkı ve belediyesine gösterdikleri misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz.

Cebehane'nin değerli üyeleriyle tanışmaktan, sohbetlerinden faydalanmış olmaktan dolayı çok memnunum. Birkaç gün boyunca dolu dolu bıçak, kılıç muhabbeti yapmak iyi geldi hakikaten :)

Gökhan Bakla:
Yatağan belediye başkanı Sn. Tuncer TUNÇBİLEK'in, sevgili dostlarım Hüseyin, Abdurrahman ve Süleyman ustaların ve tüm Yatağanlıların misafirperverliği hepimizi ziyadesiyle mutlu etti, ayrılırken üzgün ayrılmamızın bir sebebi de bu konukseverlikleridir.

Herşey için çok ama çok teşekkürler.. -^b

Eylem Cengiz:
Festivalin yapılmasından sonraki yazışmayı bölüp bu başlığı açtım.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git