El emeğim,alın terim  (7465 defa okundu)

Yasir Doğangün

• Üye
  • *
El emeğim,alın terim
« : 17 Ağustos 2010, 21:01:28 »

Uploaded with ImageShack.us

Kabze'sinide akasya ağacından oydum.Biraz yatağan kabze'size benzetmeye çalıştım

Değerli ustalarım yorumlarınızı bekliyorum.Ellerinizden öpüyorum

Bekir Çankırı

• Üye
  • *
    • Metal El Sanatları facebook :Bekir çankırı
Ynt: El emeğim,alın terim
« Yanıtla #1 : 20 Ağustos 2010, 05:59:47 »
Merhaba Yasir  bey .  Kendinizden önce  eserinizi  tanıtma  gayretiniz  işinizi  severek  yaptığınızı  gösteriyor :).Ustanız  sayılabilirmiyim  bilmiyorum ama  yatağan  konusunda  bir iki  laf  edeyim  izninizle. Bence   hemen  ikinci  yatağana  başlamalısınız . Ama  ilkinde  imalat  için  ayırdığınız  zamanın  belkide  daha  fazlasını  ikincide  yatağan  formunu  ve  oranlarını  belirlemek  için ayırmalısınız bence. Bu  forumda  bunları bulabileceğiniz  fazlasıyla  fotoğraf  ve bilgi  var. Yatağan konusunda  uzman  arkadaşlarımız  her  sorunuzu  cevaplayacaktır eminim .Yani  un  var  yağ  var   şeker var :)   sizde de gayret  olunca  bu  helvayı  paylaşmak  hepimize  keyif  verecek. Çıkacak  işi  ilkinin  yanına  astığınızda aradaki  farka  bakıp en  çok da  siz  keyif  alacaksınız  eminim  -^b
"Kendimi kendim yetirdim, kendim ettim kendimi... 
Kendime kendim gerekse; bula, kendim kendimi..."                          
PİRİ REİS

http://bekircankiri.blogspot.com/

Eylem Cengiz

• Üye
  • *
    • Eylem Cengiz - Günlüğüm
Ynt: El emeğim,alın terim
« Yanıtla #2 : 20 Ağustos 2010, 09:42:00 »
Hoşgeldiniz!

Elinize sağlık, atölye ortamınız varken ve üretmeye başlamışken ben de devamınızı getirmenizi öneririm.  -^b İyi bir başlangıç devamı hak eder.  :)
Eylem Cengiz

"Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." Bertrand Russel

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2024 cebehane.com
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
RSS WAP2