Teknik Konular > Alet ve Makineler

BIÇAĞA ve KILICA OLUK AÇMA / UYGULAMA (VIDEO)

<< < (5/5)

Abdurrahman Doğan:
.

Abdurrahman Doğan:

arkadaşlar hepinize kolay gelsin tabii yatağana yapanlara daha cok kolay gelsin ...ikinci yatağanı sulamaya hazırladım resimledim eski yatağan la yeni yatağan yan yana duruyor kuzu gibi kırılan yatağan yanyana gelince fark ediliyor hafif öne doğru cekmiş ...unutmadan galiba biraz fazla uğraştım namlu ağırlığı 510 gr oldu nalu uzunluğu bana verilen ölçülerde yaptım 75 cm resimleri yanlış yere yüklendi yatağan yapalım bölümüne  yükleyemedim

Mergup Özkan:

--- Alıntı yapılan: Abdurrahman Doğan - 14 Ocak 2011, 18:18:11 ---arkadaşlar hepinize kolay gelsin tabii yatağana yapanlara daha cok kolay gelsin ...ikinci yatağanı sulamaya hazırladım resimledim eski yatağan la yeni yatağan yan yana duruyor kuzu gibi kırılan yatağan yanyana gelince fark ediliyor hafif öne doğru cekmiş ...unutmadan galiba biraz fazla uğraştım namlu ağırlığı 510 gr oldu nalu uzunluğu bana verilen ölçülerde yaptım 75 cm

--- Alıntı sonu ---

Eline saglik Abdurrahman,

Kolay gelsin...
Bunun bitmis halini cok merak ediyorum desem yalan olmaz...
Cok Asaletli duruyor MASALLAH...
hadi gayret az kalmis, güzel oluyor.... -^b -^b -^b -^b

Sancar Özer:
Eline sağlık Abdurrahman Usta, kırılan yatağanı görünce içim yandı ama bu yenisi onu da geçecek inşallah. Bekir usta bir yandan, sen öbür yandan böyle yatağana sıvandığınızı görünce nasıl keyileniyorum sormayın. -^b -^b -^b Daha çok resim bekliyoruz senden. Her aşamasını görelim. ;)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git