HADİ YATAĞAN YAPALIM...  (36580 defa okundu)

Sancar Özer

• Üye
  • *
Ynt: HADİ YATAĞAN YAPALIM...
« Yanıtla #30 : 29 Ocak 2011, 17:26:49 »
Niye üzülelim Abdurrahman usta, hakkını vererek yatağan yapmışsın talibi olmuş emeğin değerini bulmuş, çok sevindirici bir haber bu! Hadi inşallah daha gerisi çok gelir, yüzlerce yatağan yapar satarsın -^b

Bekir usta eline sağlık tekrar, ama bu yapım aşamalarını fotoğraf ve video olarak da görmeyi istiyoruz  -^b

Oh be ne güzel dört bir yanda yatağan yapılıyor memleketimde  :D
"Hoşça bak zatına ki zübde-i alemsin sen
 Merdüm-i dide-i ekvan olan ademsin sen "

Şeyh Galip

Mergup Özkan

• Üye
  • *
« Yanıtla #31 : 29 Ocak 2011, 19:30:45 »
Niye üzülelim Abdurrahman usta, hakkını vererek yatağan yapmışsın talibi olmuş emeğin değerini bulmuş, çok sevindirici bir haber bu! Hadi inşallah daha gerisi çok gelir, yüzlerce yatağan yapar satarsın -^b

Bekir usta eline sağlık tekrar, ama bu yapım aşamalarını fotoğraf ve video olarak da görmeyi istiyoruz  -^b

Oh be ne güzel dört bir yanda yatağan yapılıyor memleketimde  :D

Evet Sancar, bende Abdurrahman ve Bekir Bey icin söylediklerine aynen katiliyorum.
Ne mutlu bize, bir yandan güzel yapilan Yataganlar Müsteri görerek "Gönül " rahatligi ile pazarlaniyor. El emegi ve Gönül rahatligi icerisinde....Öteki yandan Bekir Bey´in "Mizah" anlatma tarziyla bir cok kitleden teknik bilgi olan veya olmayan Insanlara ulasiyoruz bu Sitemiz sayesinde ve "yatagan" bilinci memlekette artiyor....

Sancar senden kopyalayarak bende aynen tekrar etmek isterim Cani Gönülden..... 

" Oh be ne güzel dört bir yanda yatağan yapılıyor memleketimde"

'' Bu bıçağı kıl mübarek ey kerim-i la-yezal,
Sahibine verme ya Rab ömrü oldukça zeval,
Bıçak elde gerek dilde sübhan, Kadem bastı bu cihan...''

Bekir Çankırı

• Üye
  • *
    • Metal El Sanatları facebook :Bekir çankırı
« Yanıtla #32 : 29 Ocak 2011, 19:57:22 »
 ;D   :D  :D  Hay  ömrüne  , emeğine   bereket  Abdurrahman  ustam ..
Üzüldüğün  şey  eserinin  beğenilip  satın  alınması mı ? gerçekten   :D :D
Laf aramızda  galiba  sana , evladı   ele vermek  gibi  gelmiş  bu  satış . :)
 :)  Sancarın  dileğine  katılıyorum   evlat  sevgisi  ve  özeniyle  yapılıp  satılacak  nice  nice  , bir öncesinden daha  iyi  daha üstün  yatağanlar  üretimi  diliyorum  bütün  ustalarımıza.

Bu bölümde çizdiğim  son  kareye  kadar  anlattığım  işlemler  kendi yatağanımda da  yaptıklarımdır  Sancar.  İşlemleri fotoğraflayamadım ama  şimdiki son  hali   hala   daha  önce  de  tatsız  bir  sebeple   yayınladığım bu  fotolardaki  halidir .

o  günden  beri  çok tembellik  ettiğimi  düşünen  arkadaşlarımıza  da  çok  çok  yakın zamanda vereceğimiz  haberlerle   gecikme sebebimizi   açıklayacağız  :D :D   .
emin  olabilirsiniz    hep birlikte  kazanımlarımız  yatağanı  tamamlamaktan  daha  büyük  olacak.  -^b

unutmuşum , balçak yolu için pirinç  plaka  kabartma - çökertme  işini anlatmadım   onu  ayrı bir  konu başlığında  anlatmayı düşünüyorum
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2011, 15:04:01 Gönderen: Bekir Çankırı »
"Kendimi kendim yetirdim, kendim ettim kendimi... 
Kendime kendim gerekse; bula, kendim kendimi..."                          
PİRİ REİS

http://bekircankiri.blogspot.com/

Uğur Nakaş

• Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 30 Ocak 2011, 23:49:03 »
 Hayırlısıyla iyi haberlerinizi bekliyoruz hocam.. umarım ankarayıda içine alan bir proje dir vereceğiniz haber :)

Abdurrahman Doğan

• Üye
  • *
    • http://yataganelsanatlari.tr.gg
« Yanıtla #34 : 02 Şubat 2011, 11:21:49 »
hizaya gel. uygun adım marş.     hepsinden kücük bir örnek serisi

Bekir Çankırı

• Üye
  • *
    • Metal El Sanatları facebook :Bekir çankırı
« Yanıtla #35 : 02 Şubat 2011, 12:12:17 »
Hayırlısıyla iyi haberlerinizi bekliyoruz hocam.. umarım ankarayıda içine alan bir proje dir vereceğiniz haber :)

İstanbul  için başlattığımız  projemizi  adım  adım  van a   kadar  ulaştırabilmeyi   hayal  ediyoruz  şimdilik  Uğur  bey . :)
inşaallah  gerçekleştiğini  de    hep  birlikte  görebiliriz . Ama  şimdilik  alt yapı  için  gücümüz , bulunduğumuz  il  , İstanbul ile  sınırlı  .
 Galiba  buradaki  ya da buraya  gelebilen  forumdaşlarımız    biraz  daha  şanslı  olacaklar . :D

Bir de küçük  kişisel not :  " Hocam "   hitabınızı    varsayılan bilgi  ve tecrübe  seviyeme  dayandırıyorsanız   eğer ,  şahsen  ben , sınıfın  en  arka sıralarının   müdavimi  , olsa   olsa     çalışan  bir  öğrenciyim  :)   . hitabınızın   bununla  mütenasip :D  olması   beni  her   cevap  mesajına " estağfurullah "  ile  başlamaktan  kurtaracak  :D :D
"Kendimi kendim yetirdim, kendim ettim kendimi... 
Kendime kendim gerekse; bula, kendim kendimi..."                          
PİRİ REİS

http://bekircankiri.blogspot.com/

Uğur Nakaş

• Üye
  • *
« Yanıtla #36 : 03 Şubat 2011, 01:24:12 »

Bir de küçük  kişisel not :  " Hocam "   hitabınızı    varsayılan bilgi  ve tecrübe  seviyeme  dayandırıyorsanız   eğer ,  şahsen  ben , sınıfın  en  arka sıralarının   müdavimi  , olsa   olsa     çalışan  bir  öğrenciyim  :)   . hitabınızın   bununla  mütenasip :D  olması   beni  her   cevap  mesajına " estağfurullah "  ile  başlamaktan  kurtaracak  :D :D

Estağfurullah , siz öğrenci iseniz biz kimiz :) hocam

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2024 cebehane.com
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
RSS WAP2