Başlarken > Tanışalım - Sohbet Edelim

İzmir'den Kimse Var Mı?

(1/2) > >>

Özgür Demir:
Sayın forum üyeleri,
Soy adımdan da anlaşılacağı üzere, ailemden dolayı demir ustalığına merakım hep vardı. Fakat hiç ilgilenecek fırsat bulamamıştım. Büyük dedemiz Demirci ustası olduğundan soy adımızıda Demir olarak seçmiş. Bu konuya ilgim gerçekten biraz daha farklı.

Bu konuda fikir alabileceğim, İzmir'den arkadaşlar ile tanışmak isterim, İrtibat bilgilerim aşağıdaki gibidir. YArdımcı olacak arkadaşları bekliyorum,

Özgür Demir
ozgur.demir35@hotmail.com

Mergup Özkan:
Aramiza Hos ve Sefa geldiniz Özgür Bey,

Ben Izmirli degilim, Almanyada ikamet ediyorum ama kök Nazilli´den buda sayilirmi ?  :D ;D :D

selamlar

Mergup

Bekir Çankırı:
Hoşgeldiniz  Özgür  bey .
Demircilikle ilgili  teorik  bilgilerse  istediğiniz , forumumuz  sayfalarında okuyup ilerledikçe   bulacaksınız  zaten .
Pratiğe  de dökmek ve  üretm isterseniz  eğer  , eğe  ile mi  sıcak  dövme  mi  çalışmak  istediğinize karar verin  yeter . forumumuz  ve  ustalarımızda   gerekli bilgilere ulaşabileceksiniz   .
Selamlarımla

Abdurrahman Doğan:
bekir ustamın dediği gibi hangi sistem üzerinde calışacaksan ona göre sana izmirde bir kaç bıcakcı önerebilirim imalatcı

Nedim Yıldız:
özgür bey ben izmirde okuyorum fakat bir usta duydum yapan... tabi Abdurrahman bey de bizi yönlendirirse işimiz daha kolay olur :)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git