YARDIMCI OLURMUSUNUZ?  (8535 defa okundu)

İlyas Isı

• Üye
  • *
YARDIMCI OLURMUSUNUZ?
« : 28 Kasım 2010, 15:58:03 »
Saygıdeğer üstadlarım,ben buraya gelene kadar,sizlerin yazılarınızı okuyana kadar bıçaksever olduğumu sanıyordum,lakin sizlerle beraber dalmayı hayal ettiğim deryada benim bıçak anlayışımın teneke gibi kaldığını gördüm.Elimdeki bıçağa benzer materyali bügun bi arkadaş beğendiğini söyleyince av bittikten sonra kendisine verdim.Anlayacağınız üzere bende bıçak kalmadı.Gökhan Bakla bey le bi bıçak üzerine görüştük,sağolsunlar yardımcı olacaklarını beyan ettiler.Ama zaman biraz uzun olduğundan onu beklerken elimizde günlük ve av kullanımında bıçak ihtiyacım var.şayet elinde hali hazırda bana ücretine mukabil bir BIÇAK satmak isteyen olursa çok sevinirim.saygı ve hütmetlerimle..
05417750601
Hiç birşey bilmesemde olur..Haddimi bilirsem yeter..

Berke Boyacı

• Üye
  • *
Ynt: YARDIMCI OLURMUSUNUZ?
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2010, 17:07:29 »
Merhabalar İlyas bey. Bende hazırda Bora üretimi güzel bir av bıçağı var kılıfıyla. Zamanında aldım ama hiç kullanmadım

Bu bıçağın aynısı sadece arkasında tırtırları yok...

İlyas Isı

• Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2010, 20:01:00 »
Berke Bey ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.Lakin benim aradığım şey,Gökhan Bakla Beyin eğeden bıçak mantığında olması...
Borayı hiç kullanmadım bu nedenle yorum yapmam da doğru olmaz.Belkide sizin önerdiğiniz bu bıçak benim aradığım mantıktadır ama bu bıçak aynı zamanda günlük kullanımda da uygun olmalı diye düşünüyorum.Şimdilik tek bıçakla tüm işlerimizi görürsek,bakarsınız ilerde sizlerin ortaya koyduğu değerli fikirlerden istifade ederek bizde kendi ÇAPIMIZDA birşeyler yaparak kendi ihtiyaçlarımıza KENDİMİZCE çözüm bulabiliriz.Bu vesile ile saygı ve hürmetlerimi sunarım..

Berke Boyacı

• Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 29 Kasım 2010, 01:22:46 »
Estağfurullah İlyas bey. Ben ilk yazınızda geçici av için yazdığından bu bıçağı önerdim. Forumun en küçüğü olarak asıl ben saygı ve hürmetlerimi sunarım.

Bora bıçaklar yarı fabrika yarı el yapımıdır. Ömür boyu garanti veriyorlar diye biliyorum ama ben bıçağı başka bir mağazadan aldığım için bu geçerlimidir bilemem. Kurbanda kullanıldı bıçak danayı kestikten sonra keskinliğinden ödün vermedi. Kısacası toprak kazmak gibi bir niyetiniz veya balta niyetine kullanmıyacaksınız bence ömür boyu rahat götürür ama günlük kullanamazsınız. Bu yazı bora bıçaklar hakkında fikriniz olsun diye yazılmıştır :). Sağlıcakla...

İlyas Isı

• Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Kasım 2010, 13:36:22 »
Biz öncelikle Bu milletin,bu Milleti Millet yapan değerlerin aşığıyız.Bu nedenle Saygı ve hürmet aksi bi davranış olmadığı müddetçe Bu Asil milletin her ferdine göstermeye çalıştığımız bi davranış biçimidir.Burasını açıkladıktan sonra,Bora bıçak hakkındaki değerli fikirleriniz için teşekkürlerimi sunarım.Dediğim gibi biz aynı anda tüm işlerimizi görebileceğimiz bi bıçak arayışındayız.Gökhan bey bu hususta bize yardımcı olacağını söyledi.şu an elinde hali hazırda bi bıçak olmadığı için biraz geç gelecek nasipse.bende bu arada o mantıkta bi bıçak daha alırsam ikisi ile işlerimi hallederim diye düşünüyorum.Bu vesile ile saygı ve hürmetlerimi sunar ilgi ve alakanız için tekrar teşekkür ederim.

Her Hakkı Saklıdır © 2007-2024 cebehane.com
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
RSS WAP2